خانه » اخبار دامپزشکی » سمینار و کارگاه جیره نویسی گله های گاو شیری
سمینار

سمینار و کارگاه جیره نویسی گله های گاو شیری

سمینار و کارگاه جیره نویسی گله های گاو شیری:

به نقل از وتلند: شرکت فیدار دامدار برتر آریایی ( گروه دامدار برتر) در راستای ارائه خدمات فنی و علمی به دامداران و به جهت همگام سازی صنعت پرورش گاو شیری در ایران با تکنولوژی، اطلاعات و تکنیک های روز دنیا از جناب آقای دکتر رابرت پتن دعوت به عمل آورده و شرایط حضور ایشان را از تاریخ ۱۵ الی ۱۹ شهریور فراهم نموده است. دکتر رابرت پتن از برجسته ترین متخصص ها و مشاوران گله دنیا و نویسنده نرم افزارهای جیره نویسی مهمی همچون اسپارتان، آمینوکا و نیتانیکا می باشد. حضور دکتر پتن فرصتی طلایی ست که مدیران و کارشناسان مزارع پرورش گاو شیری بتوانند با تبادل نظر و استفاده از علم و تجربیات ایشان بهره وری گله ها را افزایش داده و از مشاوره یکی از بهترین متخصص دنیا بهره ببرند. سمینارها به صورت کارگاهی و در دو روز جداگانه در شهرهای تهران و اصفهان با عناوین زیر برگزار می گردد: ۱- تکنیک های جیره نویسی گله های گاو شیری ۲- مدیریت گله های صنعتی گاو شیری با رویکرد علمی و عملی جهت برون رفت از شرایط بحران اقتصادی مکان و زمان دقیق سمینارها و نحوه ثبت نام از طریق سایت دامدار برتر و یا دفتر مرکزی گروه دامدار برتر به اطلاع می رسد.

 

منبع خبر :http://www.damdarebartar.com/

راهنمای دانلود

لینک‌های دانلود

راهنمای دانلود :

  • برای دانلود در قسمت دانلود برروی لینک مستقیم کلیک کنید.

درباره ی سردبیر اخبار

Profile photo of سردبیر اخبار
تیم خبرگزاری وتلند اخبار جدید عمومی و علمی دامپزشکی را به صورت روزانه منتشر خواهد کرد.با خبرگزاری وتلند هیچ یک از اخبار دامپزشکی را از دست ندهید.

همچنین ببینید

اعضا و ارگان های بدن روی یک چیپ

کلیپ اعضا و ارگان های بدن روی یک چیپ

کلیپ اعضا و ارگان های بدن روی یک چیپ روشی جدید و صحیح برای آزمایش ...

اخبار عمومی دامپزشکی

فروش مرغ با کد رهگیری

فروش مرغ با کد رهگیری : به نقل از وتلند: دکتر مهدی خلج گفت: بزودی ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>