خانه » همایش ها » دهمین کنگره دانشجویان دامپزشکی ایران
kongere

دهمین کنگره دانشجویان دامپزشکی ایران

دهمین کنگره دانشجویان دامپزشکی ایران

به نام خدا

با استعانت از درگاه ایزد منان دهمین کنگره دانشجویان دامپزشکی ایران در شهریور ‌ماه آتی در محل دانشکده دامپزشکی دانشگاه تهران برگزار خواهد گردید. این کنگره نخستین بار در آذر ‌ماه سال ۱۳۶۹ با هدف مطرح شدن دستاوردهای جدید علمی به همت و ابتکار انجمن اسلامی دانشجویان دانشکده دامپزشکی دانشگاه تهران برگزار شد. با بهره‌گیری از تجارب برگزاری نخستین کنگره، دومین کنگره نیز در اردیبهشت ماه ۱۳۷۴در همین دانشکده برگزار شد. خوشبختانه روند برگزاری کنگره در سال‌های بعدی توسط سایر دانشگاه‌ها دنبال شده و آخرین (نهمین) کنگره در شهریور ماه سال ۱۳۹۳ توسط دانشکده دامپزشکی دانشگاه ارومیه برگزار گردید.

در سال‌های اخیر انجمن‌های علمی دانشجویی دانشکده دامپزشکی دانشگاه تهران دارای رتبه‌های برتر و ممتاز در سطح کشور و دانشگاه تهران در حوزه‌های مختلف شده‌اند و از بستر این انجمن‌ها، تعدادی از دانشجویان ممتاز کشوری و اعضای هیات علمی دانشگاه‌های کشور به جامعه علمی کشور معرفی شده‌اند. با توجه به درخواست این انجمن ها برای میزبانی کنگره دهم، مراتب از ریاست محترم دانشکده دامپزشکی ارومیه درخواست و ایشان هم طی نامه شماره ۷۷۹/۳ مورخ ۱۲/۷/۱۳۹۳ اعلام کردند که در مراسم اختتامیه کنگره نهم، دانشکده دامپزشکی دانشگاه تهران میزبان برگزاری کنگره بعدی انتخاب شده است.

با توجه به موضوع بسیار مهم آموزش دامپزشکی در ایران و لزوم توجه به ابعاد کمی و کیفی این مقوله و پس از مشورت با اساتید و صاحب نظران، «آموزش دامپزشکی و چالش‌های آن در ایران» به عنوان محور اصلی کنگره دهم مد نظر قرار گرفت. بدیهی است علاقه‌مندان به ارائه مقاله در کنگره می‌توانند علاوه بر محور اصلی، سایر محورهای علمی مرتبط با علوم دامپزشکی را انتخاب و مقالات خود را ارسال فرمایند. اینک، روند اجرایی برگزاری کنگره دهم آغاز شده است و امید است با همکاری و همیاری دوستان محترم عضو کمیته اجرایی و استقبال دانشجویان و سایر علاقه‌مندان دامپزشکی، کنگره‌ای منظم، باشکوه و در شأن دامپزشکی کشور برگزار گردد.

 

معاونت فرهنگی و امور دانشجویی دانشکده دامپزشکی دانشگاه تهران

برای اطلاعات بیشتر از همایش و نحوه ی ارسال مقالات به لینک http://www.10thivsc.ir/ 

مراجعه نمایید.

 

راهنمای دانلود

لینک‌های دانلود

راهنمای دانلود :

  • برای دانلود در قسمت دانلود برروی لینک مستقیم کلیک کنید.

درباره ی farshid davoodi

farshid davoodi

همچنین ببینید

اخبار علمی دامپزشکی

اولین کنگره ی بین المللی و چهارمین کنگره ی ملی انتریک پاتوژن

اولین کنگره ی بین المللی و چهارمین کنگره ی ملی انتریک پاتوژن: ۱٫ روش های ...

Presentation1

نخستین کنفرانس و نمایشگاه آبزی پروری خاورمیانه و آسیای مرکزی

نخستین کنفرانس و نمایشگاه آبزی پروری خاورمیانه و آسیای مرکزی: توسط انجمن جهانی آبزی پروری ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>