خانه » اخبار دامپزشکی » اخبار عمومی دامپزشکی » بیمارستان دامپزشکی ایلام برای تکمیل به ۱۵ میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد
اخبار عمومی دامپزشکی

بیمارستان دامپزشکی ایلام برای تکمیل به ۱۵ میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد

به گزارش وتلند : رییس بیمارستان دامپزشکی ایلام گفت: برای تکمیل بزرگترین بیمارستان دامپزشکی بخش خصوصی در این استان حدود ۱۵ میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

به گزارش وتلند : دکتر محمود رشنوادی روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این بیمارستان دارای ظرفیت های مناسب و متعددی است که نباید از سوی مسوولان استان در حوزه های مختلف مغفول بماند.
وی افزود: همسایگی با عراق و اتکای این کشور به صنعت دامپروری می تواند فرصت های زیادی برای معرفی و استفاده از توان و دانش بیمارستان دامپزشکی ایلام ایجاد کند در حالیکه حمایت خوبی از سوی مسوولان داخلی از این مرکز نمی شود.
رشنوادی تاکید کرد: این بیمارستان باید در سطح کشور معرفی شود که این مهم نیازمند همکاری دستگاه های دولتی و مسوولان استان است چرا که بیمارستان دامپزشکی ایلام بزرگترین و مجهزترین در زمینه مداوای دام های اهلی و وحوش است.
وی با اشاره به مداوای وحوش و گونه های مختلف جانوری وحشی در این بیمارستان گفت: این بیمارستان یک بخش ویژه برای درمان جانوران وحشی از گونه های مختلف اختصاص داده که ادامه فعالیت این بخش منوط به همکاری و انعقاد تفاهم نامه با اداره کل حفاظت محیط زیست استان است.
رییس بیمارستان دامپزشکی استان ایلام ادامه داد: این بیمارستان مجهز به بخش های جراحی، سونوگرافی، داروخانه، اندوسکوپی، داخلی دام، طیور، وحوش، مایه کوبی، آزمایشگاه، تغذیه مصنوعی و انتقال جنین، کتابخانه، TCR، کلاس آموزش برای دانشجویان و دامداران است.
تاکنون برای این بیمارستان که روند ساخت آن از سال ۹۲ آغاز شده بیش از ۳۰ میلیارد ریال هزینه شده است.
این بیمارستان در زمینی به مساحت ۱۴ هزار هکتار ساخته شده که سهم عمده ای از این گستره برای توسعه بیمارستان در سال های آتی بصورت محوطه سازی است.
به احتمال بسیار زیاد این بیمارستان در هفته دولت امسال به بهره برداری می رسد و هم اکنون با ۱۰۰ درصد پیشرفت فیزیکی بصورت آزمایشی در حال فعالیت و خدمت رسانی به دام های دامداران و وحوش است.

منبع:ایرنا

راهنمای دانلود

لینک‌های دانلود

راهنمای دانلود :

  • برای دانلود در قسمت دانلود برروی لینک مستقیم کلیک کنید.

درباره ی سردبیر اخبار

Profile photo of سردبیر اخبار
تیم خبرگزاری وتلند اخبار جدید عمومی و علمی دامپزشکی را به صورت روزانه منتشر خواهد کرد.با خبرگزاری وتلند هیچ یک از اخبار دامپزشکی را از دست ندهید.

همچنین ببینید

هفته ی دامپزشکی

برنامه گرامیداشت هفته دامپزشکی

برنامه گرامیداشت هفته دامپزشکی ۸-۱۴ مهر ۱۳۹۴: وتلند:سازمان دامپزشکی کشور شعار سلامت غذا از مزرعه ...

اخبار عمومی دامپزشکی

حقوق و مزایای مسئولین فنی و ناظرین بهداشتی دامپزشکی

حقوق و مزایای مسئولین فنی و ناظرین بهداشتی دامپزشکی: به نقل از وتلند:حقوق و مزایای ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>